Partneři

G-Rex

 
G-REX Glove Revolution je britská high-tech značka ochranných rukavic. Výrobky založené na inovativních technologiích zajišťují plný komfort při práci a přizpůsobují se ergonomii ruky. Jsou určeny pro specializované výrobní linky, např. v automobilovém průmyslu, strojírenství, pro zpracování plastů nebo montáže elektronických zařízeních. Mezi jedinečnými produkty této značky najdete mimo jiné rukavice proti prořezu či proti olejům a pro pevný úchop. Kvalitu výrobků G-REX definují moderní technologie povrchové úpravy, vložky a celkový design rukavic. Rukavice kombinují pohodlí a maximální ochranu, jsou lehké a odolné zároveň.

RS Schutz

RS je značka ochranných rukavic s dlouhou tradici a silným know-how. Díky dlouhodobým zkušenostem nabízí promyšlené a optimalizované produkty. Vlastnosti rukavic jsou přizpůsobeny použití v nejrůznějších pracovních odvětvích. Tradice značky začala v německém Kaltenkirchenu, rukavice RS musely obstát na náročném německém trhu. Později se prosadily i na trzích zahraničních (např. Francie, Polsko, Rusko). Prioritou firmy RS je dlouhodobá kvalita a spokojenost zákazníků.
 
Firma RS dodává ochranné rukavice pro největší výrobní společnosti v Evropě. Výrobky splňují normy týkající se odolnosti proti chemikáliím, teplu i elektřině. Chrání tak ruce zaměstnanců napříč průmyslovými obory.
 

Tian Kong

TIAN-KONG je známý výrobce a vývozce vysoce kvalitních pracovních rukavic působící nejen na asijském trhu. Dlouhodobý dodavatel na vnitřním čínském trhu. Od roku 2010 začala společnost TIAN-KONG exportovat

rukavice na ruský trh. V roce 2014 zahájila činnost na trzích střední a západní Evropy. Díky propracovanému obchodnímu zastoupení během prvního měsíce provozu v Evropě se firmě podařilo prodat více než 12 milionů

rukavice! Velkou výhodou TIAN-KONG je vlastní továrna a koželužna.

Díky tomu je firma schopna zajistit atraktivní cenu i vynikající kvalitu.

 

Joka Safe

Rukavice JokaSafe, vyráběné ve Finsku od roku 1960, byly navrženy pro profesionální použití v náročných podmínkách. Při výrobě používáme vysoce kvalitní evropský PVC a 100% bavlnu. Naše výrobky chrání před chemikáliemi i mechanickým poškozením.

 

Soustavně pracujeme na zdokonalování a rozvoji našich výrobních a řídicích postupů. Důkazem tohoto procesu vývoje jsou certifikáty ISO obdržené v roce 2013 od Lloyd's Register Quality Assurance.

 

Každý produkt JokaSafe prošel testem finského Institutu ochrany zdraví při práci a patří do 3. ochranné třídy (ochrana před smrtelnými riziky).

Safety Jogger

SAFETY JOGGER je značka klasické pracovní obuvi, rukavic a ponožek, původem z Belgie, vyrobené z vysoce kvalitních materiálů, která prošla certifikací u prestižních společností jako jsou Interek group, CTC groupe a splňuje tak veškeré podmínky pro užití jako PRACOVNÍ OBUV.
 
Obuv je bezpečná a pohodlná - je protiskluzová, antistatická, absorbuje energii nárazů a ulevuje tak vaší noze při chůzi, odpuzuje elektrický náboj a podešev nepropouští látky jako jsou olej nebo benzín. V nabídce jsou také modely vyrobené bez použití kovových součástí a též modely s ochrannou kovovou špičkou, či s podešví odolnou proti propíchnutí pro zajištění maximálního bezpečí nohou.  Kolekce obsahuje taktéž modely odolné vůči vysokým teplotám. Vnitřek boty je vytvořen z Coolmax® materiálu, který skvěle odvádí teplo a udržuje tak nohu v pohodlí a bez zbytečného pocení
Splňuje veškeré normy a je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů, které zajišťují její dlohou životnost.
Obuv je snadno oimyvatelná a udržovatelná.
Přináší výhodný poměr kvality a ceny a svým stylovým designem a zpracováním dalece předčí klasickou pracovní obuv.

Klopman

Naším předním partnerem je tradiční italská společnost Klopman.

 

Firma je jedničkou na evropském trhu se speciálními tkaninami, využívanými při výrobě pracovních oděvů. Již od roku 1967 se prezentuje konceptem směsových tkanin v poměru 65 % polyesteru a 35 % bavlny. Toto složení kombinuje pohodlí bavlny s elasticitou a odolností polyesteru. Další výhodou tkanin Klopman je,

že ani po opakovaném vysokoteplotním praní neztrácejí vysokou pevnost a barvu. Všechny tkaniny používané k výrobě pracovních oděvů mají osvědčení o shodě s evropskými (EN) i ruskými (GOST) standardy. Tkaniny jsou testovány v laboratořích, pro záruku kvality i za účelem inovace výroby s ohledem na životní prostředí.